Głęboko nawilża i odmładza – wypróbuj mezoterapię kwasem hialuronowym

Głęboko nawilża i odmładza – wypróbuj mezoterapię kwasem hialuronowym

Spadek poziomu nawilżenia skóry to najczęstsza, obok spadku ilości kolagenu, konsekwencja starzenia się skóry. Obie kwestie może naprawić mało inwazyjny zabieg medycyny estetycznej – mezoterapia kwasem hialuronowym. Wstrzyknięty pod skórę kwas hialuronowy chłonie wodę niczym gąbka, utrzymując optymalne nawilżenie i jędrność skóry przez wiele miesięcy. Sama iniekcja pobudza syntezę kolagenu i wzmacnia strukturę skóry. Przedstawiamy zabieg Neuvia Hydro Deluxe.

Jak działa kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w skórze oraz w innych tkankach organizmu. Wraz z upływem lat mamy go w organizmie coraz mniej. Kwas hialuronowy ma liczne właściwości, które wykorzystano w odmładzających zabiegach medycyny estetycznej. Stosuje się go przede wszystkim ze względu na działanie przeciwstarzeniowe – jego uzupełnienie pozwala na przywrócenie młodego wyglądu.

Kwas hialuronowy ma właściwości wiązania wody w skórze, dzięki czemu głęboko nawilża i zapobiega przeznaskórkowej utracie wody. W miejscach, w których go zastosowano, poprawia się nawodnienie tkanek, które utrzymuje się przez długi czas. Kwas hialuronowy pobudza też naturalne procesy regeneracyjne w skórze, przyczyniające się do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. Jest najczęściej stosowanym wypełniaczem w medycynie estetycznej. Mezoterapia kwasem hialuronowym pozwala na uzyskanie efektu „liftingu bez skalpela”: wypełnienie zmarszczek, podniesienie policzków, podkreślenie kości policzkowych. Częstym zastosowaniem wypełniacza jest również powiększanie ust.

Na czym polega mezoterapia kwasem hialuronowym?

Mezoterapia igłowa to iniekcyjny zabieg medycyny estetycznej wykonywany przez lekarza. Procedurę poprzedza konsultacja z lekarzem. Specjalista tłumaczy przebieg zabiegu, przedstawia możliwe efekty i pyta o ewentualne schorzenia, które mogą stanowić przeszkodę do wykonania mezoterapii kwasem hialuronowym.

Jak wyjaśniają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, mezoterapia igłowa to szybka procedura, która trwa zaledwie kilkanaście minut i jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Lekarz wprowadza niewielką dawkę kwasu hialuronowego pod skórę na wybranym obszarze twarzy. Następnie masuje dane miejsce, aby dokładnie rozprowadzić preparat i perfekcyjnie wymodelować obszar poddany terapii. Dla uzyskania optymalnego efektu nawilżenia i odmłodzenia skóry zwykle trzeba wykonać kilka zabiegów.

Zabieg powinien zostać przeprowadzony przez wykwalifikowanego i doświadczonego specjalistę medycyny estetycznej, wówczas można mieć pewność, że mezoterapia kwasem hialuronowym jest całkowicie bezpieczna dla pacjenta. Profesjonalnie wykonane zabiegi iniekcyjne mają wysoki profil bezpieczeństwa. Stosuje się je nawet na bardzo delikatnych obszarach twarzy, takich jak okolice oczu czy ust.

Efekty zabiegu Neauvia Hydro Delux

Mezoterapia kwasem hialuronowym Neuvia Hydro Deluxe to zabieg, którego celem jest nawilżenie oraz pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych w skórze. Zabieg ten polecany jest od około 30. roku życia, kiedy pojawiają się pierwsze widoczne objawy starzenia się skóry.

Neuvia Hydro Deluxe zawiera najczystszy dostępny na rynku kwas hialuronowy. To właśnie on odpowiada za długotrwałość efektów i skuteczność zabiegu:

  • zapewnia głębokie nawilżenie skóry,
  • wyraźnie poprawia kondycję skóry,
  • spłyca zmarszczki, 
  • poprawia napięcie skóry,
  • redukuje niedoskonałości,
  • rewitalizuje cerę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowoczesnych metodach odmładzania skóry, skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie.Podobne tematy
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Jak stworzyć cień do powiek
Czytaj Dalej

Jak stworzyć cień do powiek

Tworzenie makijażu typu cut crease to najprostszy sposób, aby nadać oczom wyrazistości. W tym poradniku dowiesz się jak…