Najlepsze miejsca do uzyskania wypełniaczy skórnych

Najlepsze miejsca do uzyskania wypełniaczy skórnych

Niezależnie od tego, czy rozważasz uzyskanie wypełniaczy skórnych, czy już to zrobiłeś, są pewne rzeczy, które powinieneś rozważyć przed podjęciem decyzji. Oto kilka z nich.

Juvederm

Uzyskanie wypełniaczy dermalnych Juvederm w Dallas, TX może być świetnym sposobem na leczenie oznak starzenia. Juvederm jest wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego, który dodaje objętości do twarzy. Jest to dobry wybór do leczenia linii wokół ust i innych obszarów twarzy. Juvederm został zatwierdzony przez FDA, ale należy upewnić się, że otrzymujesz go od lekarza, który jest przeszkolony w jego wstrzykiwaniu.

Możesz mieć Juvederm wstrzyknięty w usta lub brodę, aby dodać objętości. Pomoże to nadać twarzy gładszy wygląd, a także wypełni rynnę łzową, która jest pustym obszarem pomiędzy wargami a policzkami. Pomoże również przywrócić strukturę skóry, która została uszkodzona przez ekspozycję na słońce, palenie i inne czynniki.

Juvederm jest wykonany z kwasu hialuronowego, który organizm naturalnie rozkłada. Kwas hialuronowy współpracuje z kolagenem, aby wypełnić skórę. Efekty stosowania Juvedermu utrzymują się przez co najmniej 18 miesięcy. Może zaistnieć potrzeba wykonania zabiegu uzupełniającego mniej więcej raz w roku.

Juvederm Voluma XC to popularny wybór w celu dodania objętości policzkom i podbródkowi. Poprawia również definicję linii szczęki. Zazwyczaj jest zalecany dla osób w wieku 35 lat i starszych.

Po zabiegu mogą wystąpić zasinienia i obrzęki. Możesz pomóc przyspieszyć proces gojenia kładąc ciepły kompres na tym obszarze. Możesz również chcieć uniknąć alkoholu lub leków, które powodują siniaki. Możesz również zastosować żel z arniki, aby złagodzić obrzęk.

Juvederm nie jest objęty ubezpieczeniem zdrowotnym. Istnieje jednak kilka dobrych ofert, które są dostępne. Istnieje wiele medycznych spa, które oferują ten rodzaj leczenia. Jest również uważany za mniej inwazyjną alternatywę dla implantów chirurgicznych, które mogą powodować długi czas rekonwalescencji.

Juvederm jest również stosowany w leczeniu fałdów nosowo-wargowych lub linii, które biegną od boków ust do nosa. Można go również stosować w leczeniu linii marionetki, czyli linii biegnących od kącików ust do podbródka.

Juvederm to wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, który został zatwierdzony przez FDA do leczenia linii i fałdów na twarzy. Jest on również stosowany do wypełniania drobnych linii wokół ust i podbródka.

Restylane

Stosowanie wypełniaczy skórnych Restylane to świetny sposób na poprawę wyglądu twarzy. Restylane jest wykonany z przezroczystego żelu, który jest wstrzykiwany do skóry. Wyniki mogą być natychmiastowe, jak również długotrwałe. Zabieg powinien być wykonany przez wyszkolonego profesjonalistę.

Ogólnie rzecz biorąc, najlepszym miejscem do uzyskania wypełniaczy skórnych Restylane jest Twój dermatolog. Jednak sama procedura może się różnić w zależności od ilości potrzebnej pracy. Może być konieczne wykonanie kilku zabiegów lub tylko jednego.

Czynnikiem jest również ilość czasu wymagana do wykonania zabiegu. Jeśli chcesz uzyskać najlepsze wyniki, powinieneś zaplanować kilka tygodni czasu na regenerację. Niektórzy ludzie mają szczęście, aby uzyskać wyniki w ciągu kilku dni, podczas gdy inni mogą musieć czekać do miesiąca.

Oprócz Restylane, możesz również chcieć przyjrzeć się innym rodzajom wypełniaczy dermalnych. Niektóre mogą trwać dłużej, ale inne mogą być droższe.

Ważne jest, aby dowiedzieć się, co pokryje Twoje ubezpieczenie medyczne przed podjęciem decyzji. Jeśli twoje ubezpieczenie nie pokrywa procedury, będziesz musiał zapłacić z kieszeni. Jednak niektórzy lekarze oferują plany finansowania i członkostwa, które mogą pomóc w obniżeniu kosztów leczenia.

Kolejną rzeczą, której należy szukać, jest jakość pracy lekarza. Najlepsze wyniki pochodzą od dermatologa z certyfikatem zarządu. Jeśli lekarz, który rozważasz nie ma odpowiednich referencji, może być lepiej szukać gdzie indziej.

Podczas zabiegu mogą wystąpić pewne zasinienia. Okłady z lodu mogą być pomocne w zmniejszeniu obrzęku. W końcu zniknie, choć może mieć wpływ na wyniki kolejnych zabiegów.

Należy pamiętać, że żadne dwa zabiegi nie są takie same. Liczba używanych strzykawek może również wpłynąć na cenę. Strzykawka o pojemności 0,5 ml może kosztować nawet 300 dolarów.

Przy wyborze dermatologa, aby uzyskać Restylane dermal fillers, ważne jest, aby szukać chirurga plastycznego z certyfikatem zarządu. To zapewni, że zabieg zostanie wykonany prawidłowo.

Dermatolog może również zasugerować miejscowy krem znieczulający, aby zmniejszyć dyskomfort.

PMMA

Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu na blizny potrądzikowe, zmarszczki, powiększenie ust, czy też inne wzmocnienie twarzy, wypełniacze skórne PMMA mogą być odpowiedzią na Twoje potrzeby. PMMA to syntetyczny materiał, który od dziesięcioleci jest stosowany w chirurgii medycznej i ortopedycznej.

PMMA składa się z małych kulek, które pozostają pod skórą i zapewniają jej strukturę i jędrność. Stymuluje również produkcję kolagenu przez organizm. Jest powszechnie stosowany w leczeniu głębokich zmarszczek twarzy i utraty kolagenu związanej z wiekiem.

FDA zatwierdziła wypełniacze PMMA jako bezpieczne i skuteczne metody leczenia linii i zmarszczek twarzy. Wypełniacze te są zazwyczaj stosowane w przypadku średnich i głębokich zmarszczek.

PMMA jest wstrzykiwany do skóry za pomocą śródskórnie umieszczonej igły. Materiał jest następnie osadzany w tkance podśluzówkowej. Po wstrzyknięciu, PMMA rozszerza się i zapewnia natychmiastową objętość. Zazwyczaj obrzęk znika w ciągu tygodnia. Jednak uwidocznienie pełnego efektu może potrwać do trzech miesięcy.

Wypełniacze skórne PMMA są dostępne w różnych składach. Niektóre zawierają kwas hialuronowy i kolagen. Wypełniacze te są zazwyczaj drogie, ale zapewniają naturalne efekty. Mogą być stosowane do korekty rysów twarzy, takich jak jabłka policzkowe i zmarszczki, a ich trwałość może wynosić do pięciu lat.

PMMA jest zabiegiem półtrwałym, dlatego ważne jest, aby skonsultować z lekarzem, co jest dla Ciebie najlepsze. Lekarz powinien wziąć pod uwagę Twój typ skóry i omówić realistyczne cele. Przed zabiegiem będziesz musiała przejść test skórny. Twój lekarz może również zalecić stosowanie leków miejscowych dla zwiększenia komfortu.

PMMA jest bezpieczny do stosowania na wszystkich rodzajach skóry. Może jednak powodować powstawanie grudek lub nierówności. W zależności od produktu, może być również wymagane przejście testu alergicznego. Niektórzy lekarze zalecają również serię zastrzyków, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Korzyści z wypełniaczy skórnych PMMA mogą trwać do pięciu lat.

Wypełniacze skórne PMMA mogą być stosowane do wypełniania dziurawych blizn potrądzikowych, blizn zanikowych i dystensyjnych blizn potrądzikowych. Wypełniacze te są bezpieczne dla wszystkich typów skóry i zapewniają strukturalne wsparcie dla gładszej skóry.

PMMA jest również stosowany w leczeniu lipoatrofii twarzy, która występuje u pacjentów z AIDS. U pacjentów z AIDS dochodzi do utraty tkanki tłuszczowej, co nadaje im starzejący się wygląd.

Autologiczne zastrzyki tłuszczowe

Zastosowanie autologicznych zastrzyków tłuszczowych może dać Ci odmłodzoną twarz. Chociaż może to być nieco drogie, może być również bardziej trwałe. Możesz go użyć do wypełnienia zagłębień, wygładzenia zmarszczek i przywrócenia objętości.

Proces rozpoczyna się od liposukcji, w której stosuje się znieczulenie ogólne. Po usunięciu tłuszczu, jest on oczyszczany i wstrzykiwany w miejsce docelowe. Lidokaina i epinefryna są następnie dodawane do kieszeni tłuszczowych w celu zwężenia naczyń krwionośnych.

W pierwszym tygodniu może wystąpić lekkie zasinienie i obrzęk. Zmniejsza się to w ciągu następnych kilku dni. Pacjenci mogą również odczuwać drętwienie. Podczas pierwszego tygodnia ważne jest, aby nosić minimalny makijaż i używać kremu nawilżającego do twarzy.

Po zabiegu można powrócić do normalnych czynności. Może być konieczne wzięcie dnia wolnego od uciążliwych czynności, aby wspomóc gojenie.

Autologiczne zastrzyki tłuszczowe mogą być stosowane w celu przywrócenia objętości policzków, skroni, dolnych powiek, ust i innych obszarów. Mogą być również stosowane do wygładzenia zmarszczek, zmniejszenia worków pod oczami i zapewnienia wypoczętego wyglądu.

Najlepszą osobą do wykonania tych zabiegów jest dyplomowany chirurg kosmetyczny. Ocena przed zabiegiem jest konieczna, aby upewnić się, że jesteś dobrym kandydatem do zabiegu. Podczas konsultacji, dermatolog zapyta Cię o Twoje cele i historię medyczną. Zapozna się również z czasem rekonwalescencji i wykona zdjęcia Twojej twarzy.

Ilość tłuszczu, który jest wstrzykiwany do miejsca biorczego zależy od Twoich konkretnych potrzeb. Ogólnie rzecz biorąc, 80% tłuszczu, który jest wstrzykiwany pozostaje. Pozostałe 20% jest wchłaniane przez organizm. Spowoduje to niewielką nadkorekcję.

W ciągu pierwszego tygodnia, będziesz odczuwać pewne odrętwienie w obszarze, w którym przeprowadzono zabieg. Jest to normalne. Drętwienie ustąpi w ciągu następnych kilku dni. Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Ponadto, może być konieczne wstrzymanie leków takich jak aspiryna, ibuprofen i inne NLPZ przez kilka dni przed zabiegiem. Jeśli przyjmujesz leki na receptę, ważne jest, abyś omówił to ze swoim dostawcą usług medycznych.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Jak określić koszt makijażu
Czytaj Dalej

Jak określić koszt makijażu

Kupowanie makijażu może być dużym wydatkiem dla kobiet, ale istnieje kilka sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy. Jednym z nich…
False Eyelashes For People With Curly Hair
Czytaj Dalej

False Eyelashes For People With Curly Hair

Uzyskanie odpowiedniego False Eyelashes dla Twojego typu włosów jest doskonałym sposobem, aby zwiększyć swoje piękno i pewność siebie.…